01


MPED Sp. z o.o. od 2011 roku zajmuje się tworzeniem oprogramowania komputerowego oraz utrzymaniem i rozwojem systemów informatycznych na zamówienie klientów z Polski i zagranicy. Możemy pochwalić się ponad 62 projektami informatycznymi, w których braliśmy udział w ciągu ostatnich 3 lat.

02


Opracowujemy kompleksowe programy komputerowe, oparte w szczególności o technologie firmy Microsoft, e-sklepy na bazie Prestashop, wieloplatformowe aplikacje mobilne oraz projektujemy gry w oparciu o narzędzie Unity.

03


Jesteśmy spółką partnerską firmy Microsoft, która współpracuje z oddziałem Microsoft w Polsce. Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój oraz szkolenia kadry, wprowadzając tym samym do oferty najnowsze metodyki oraz technologie programowania na zamówienie.

04


Projekty prowadzimy z użyciem metodyki Agile. Każdy z etapów jest testowany na bieżąco i kończy się odbiorem wewnętrznym. Postępy prezentowane są klientowi co najmniej raz na 2 tygodnie. W ramach oferty przekazujemy klientowi prawa autorskie i kod źródłowy oraz udzielamy 12-miesięcznej gwarancji.

Specyfika metodyki Agile polega na osiągnięciu satysfakcji klienta poprzez szybkość wytwarzania oprogramowania. Działający software, który stanowi podstawową miarę postępu, jest dostarczany klientowi okresowo, a jakiekolwiek późniejsze zmiany w specyfikacji nie mają destrukcyjnego wpływu na proces jego tworzenia. Ponadto Agile Development oznacza bliską, dzienną współpracę pomiędzy biznesem a developerem, a bezpośredni kontakt uznawany jest za najlepszą formę komunikacji w zespole i poza nim, dzięki czemu możliwa jest regularna adaptacja do zmieniających się wymagań. Podczas prac z wykorzystaniem metodyki zwinnego programowania uwaga nastawiona jest na aspekty techniczne oraz dobry design i prostotę.

Projekty prowadzimy z użyciem metodyki Agile. Każdy z etapów jest testowany na bieżąco i kończy się odbiorem wewnętrznym. Postępy prezentowane są klientowi co najmniej raz na 2 tygodnie. W ramach oferty przekazujemy klientowi prawa autorskie i kod źródłowy oraz udzielamy 12-miesięcznej gwarancji. Specyfika metodyki Agile polega na osiągnięciu satysfakcji klienta poprzez szybkość wytwarzania oprogramowania. Działający software, który stanowi podstawową miarę postępu, jest dostarczany klientowi okresowo, a jakiekolwiek późniejsze zmiany w specyfikacji nie mają destrukcyjnego wpływu na proces jego tworzenia. Ponadto Agile Development oznacza bliską, dzienną współpracę pomiędzy biznesem a developerem, a bezpośredni kontakt uznawany jest za najlepszą formę komunikacji w zespole i poza nim, dzięki czemu możliwa jest regularna adaptacja do zmieniających się wymagań. Podczas prac z wykorzystaniem metodyki zwinnego programowania uwaga nastawiona jest na aspekty techniczne oraz dobry design i prostotę.

@2020 MPED Wszelkie prawa zastrzeżone