Rozwiązania IT szyte na miarę

OUR PARTNERS

Rozwiązania IT szyte na miarę.

Dokładnie badamy potrzeby naszych klientów, aby stworzyć rozwiązania „szyte na miarę”. Oferujemy usługi analityczne i wsparcie już na etapie koncepcji oraz doradztwo w zakresie wymagań funkcjonalnych.
 
Nasi specjaliści ds. User Experience i interfejsów graficznych dbają o to, aby wygląd systemu odpowiadał Państwa oczekiwaniom.
 
Dostarczamy opracowane rozwiązanie wraz z niezbędną infrastrukturą.
 
Prowadzimy naszych klientów przez cyfrową transformację, budując unikalne rozwiązania dostosowane do ich potrzeb.
 
Dodatkowo zapewniamy dostęp i personalizację produktów Microsoft, takich jak Microsoft Azure, Microsoft Office 365 i Microsoft Dynamics 365: CRM. Nasza wiedza obejmuje instalację, konfigurację i dostosowywanie systemu Microsoft Dynamics 365. Specjalizujemy się także w tworzeniu oprogramowania na zamówienie oraz integracji modułów Microsoft Dynamics 365 z innym oprogramowaniem klienta, takim jak systemy księgowe czy systemy ERP innych firm.

Jesteś zainteresowany naszą usługą?

Napisz do nas!

Paweł Kieżyński 

<#35d016 id="SVGRepo_b#35d016Carrier" stroke-width="0"><#35d016 id="SVGRepo_tracerCarrier" stroke-linecap="round" stroke-linejoin="round"><#35d016 id="SVGRepo_iconCarrier">

Prezes zarządu

pawel.kiezynski@mped.pl
+48 508 040 852

Analiza wymagań dla każdego projektu

Warsztaty UI/UX

 

Diagnostyka infrastruktury IT

Kompleksowe testy jakościowe

Nasze modele biznesowe
współpracy

W zależności od charakteru projektu oferujemy trzy modele współpracy: Fixed Price, Time & Material oraz doradztwo specjalistyczne.
 
 
 
 
Fix
Price

Oferujemy model Fixed Price, w którym cena, zakres i harmonogram projektu ustalane są z wyprzedzeniem podczas negocjacji umowy. Nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za projekt i efekt końcowy.

Time & materials

Oferujemy model Time and Material, w którym klient płaci za pracę wykonaną przez naszych konsultantów na podstawie ich raportów godzinowych. Model ten oferuje wiele korzyści, w tym elastyczność w zakresie zmiany specyfikacji projektu i dodawania nowych funkcji przez cały czas trwania projektu.
 

IT
Consulting

Oferujemy model Doradztwa specjalistycznego dla klientów, którzy potrzebują konsultanta o określonych umiejętnościach na konkretny okres lub projekt. Naszych inżynierów oprogramowania lub całe zespoły wynajmujemy bezpośrednio umieszczając ich w strukturze organizacyjnej Klienta.
 

Wybrane wdrożenia

Wykonanie systemu oraz wsparcie dla lidera z branży ubezpieczeń-assistance

Rozwój i utrzymanie systemów w najważniejszych obszarach operacyjnych we wszystkich liniach biznesowych obejmujących: motoryzacyjną, podróżniczą, domową, medyczną, prawną i ubezpieczeniową ochronę urządzeń elektronicznych. Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań prowadzących do automatyzacji, integracji i usprawnień.

Największa baza strzelnic sportowych w Polsce

Aplikacja umożliwiająca szybkie wyszukiwanie strzelnic w Polsce, sponsorowana przez producenta broni palnej.

Moduł automatycznego dodawania dokumentów księgowych

Innowacyjne rozwiązanie oparte na sztucznej inteligencji, usprawniające proces wprowadzania faktur do systemu księgowego poprzez automatyczny odczyt danych z obrazów dokumentów. Moduł posiada własne API.

Digitalizacja największej bazy danych branży motoryzacyjnej w Polsce

A web-based application that brings together the products of several companies from the automotive industry.

Wsparcie IT dla branży motoryzacyjnej

Aplikacja internetowa umożliwiająca szybkie wyszukiwanie ponad 28 000 referencji produktów firm motoryzacyjnych.

Portal dla ubezpieczonego

Portal internetowy umożliwiający użytkownikom zgłaszanie spraw związanych z likwidacją szkód w branży MOTORYZACYJNEJ, MIESZKANIOWEJ i PODRÓŻY.

Tworzenie oraz utrzymanie
systemów IT

Oferujemy stałe wsparcie, utrzymanie i rozwój systemów biznesowych. Monitorujemy oprogramowanie i na bieżąco śledzimy trendy branżowe związane z zarządzanymi przez nas aplikacjami, wykorzystując tę ​​wiedzę do doradzania naszym klientom w zakresie zmian funkcjonalnych i infrastrukturalnych. Przygotowujemy poprawki, modyfikacje i nowe wydania w odpowiedzi na zmiany i incydenty zgłaszane przez naszych klientów. Nasza pomoc techniczna jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w tygodniu, zapewniając szybką identyfikację i rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem. Dodatkowo udzielamy gwarancji na wydawane przez nas poprawki i modyfikacje.
 
 

Jesteś zainteresowany naszą usługą?

Napisz do nas!

Paweł Kieżyński 

<#35d016 id="SVGRepo_b#35d016Carrier" stroke-width="0"><#35d016 id="SVGRepo_tracerCarrier" stroke-linecap="round" stroke-linejoin="round"><#35d016 id="SVGRepo_iconCarrier">

Prezes zarządu

pawel.kiezynski@mped.pl
+48 508 040 852

Stałe wsparcie dla Twojego biznesu

Tworzenie oraz modyfikacje dla Twojego systemu

 

Wsparcie techniczne 24 godziny / 7 dni w tygodniu/ 365 dni w roku

Roczna gwarancja bezawaryjnego działania

Elektroniczny przepływ dokumentów

Otwarty na integrację system oparty na Microsoft SharePoint 365, umożliwiający konfigurację przepływu pracy w zakresie przepływu i akceptacji dokumentów. System posiada rozbudowane możliwości zarządzania uprawnieniami użytkowników zaproszonych spoza organizacji. Interaktywne formularze tworzą i umożliwiają zarządzanie biurami zgłoszeń, a całe rozwiązanie oparte na chmurze Microsoft Azure gwarantuje, że żaden dokument nie zostanie utracony. System można integrować z modułami automatycznego dodawania dokumentów fizycznych, z systemem Microsoft Dynamics 365 dla systemów ERP i CRM oraz z systemami klienta posiadającymi możliwości integracji (usługi sieciowe, Web API lub biblioteki/baza danych COM, w oparciu o które można wykonać API)
Synchronizacja danych dla systemu Comarch Optima
Automatyczna synchronizacja klientów, zamówień, faktur, statusów płatności, produktów i stanów magazynowych z innym systemem.
Synchronizacja danych dla systemu Subiekt GT/Nexo.
Automatyczna synchronizacja klientów, zamówień, faktur, statusów płatności, produktów i stanów magazynowych z innym systemem.
 

Automatyka budynkowa
oraz Edge computing

Projektujemy i wdrażamy systemy automatyki budynkowej z wykorzystaniem sprzętu spełniającego standardy LOXONE i KNX. Jako partner LOXONE oferujemy zaawansowany sprzęt sterowniczy i elektroniczny. Nasze szyte na miarę rozwiązania dla inteligentnych budynków i infrastruktury zarządzają oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, zasłonami, bramami i ogrodami, jednocześnie zbierając dane z czujników. Łącząc produkty LOXONE z naszym niestandardowym oprogramowaniem i konfiguracjami, uzyskujemy szerokie możliwości integracji urządzeń peryferyjnych oraz transferu danych do chmury Microsoft Azure, co znacznie ułatwia wdrożenia brzegowe.
 
 
 
Standardy KNX i LOXONE
 
 
Inteligentny dom na wyciągnięcie ręki
 
 

Jesteś zainteresowany naszą usługą?

Napisz do nas!

Paweł Kieżyński 

<#35d016 id="SVGRepo_b#35d016Carrier" stroke-width="0"><#35d016 id="SVGRepo_tracerCarrier" stroke-linecap="round" stroke-linejoin="round"><#35d016 id="SVGRepo_iconCarrier">

Prezes zarządu

pawel.kiezynski@mped.pl
+48 508 040 852

Szukasz sprawdzonego wsparcia w IT?

Zdecydowanie polecamy firmę MPED, która wyróżnia się szeroką wiedzą, dużym zaangażowaniem i szybkim działaniem.