tlo rozwiązania IT szyte na miare
rozwiązania IT szyte na miare

Rozwiązania IT szyte na miarę

W oparciu o wnikliwe badanie potrzeb zamawiającego tworzymy rozwiązania szyte na miarę. Świadczymy usługi analityczne oraz wspieramy klienta już na etapie koncepcyjnym. Uzgadniamy wymagania funkcjonalne, a także nasi specjaliści od „User experience” oraz interfejsu graficznego aplikacji dbają o przygotowanie wyglądu systemu. Kolejnym etapem jest zbudowanie oprogramowania, jego testy, wdrożenie oraz optymalizacja i wsparcie powdrożeniowe. Wykonane przez nas rozwiązanie możemy dostarczyć wraz z dostosowaną do jego prawidłowej pracy infrastrukturą oraz oprogramowaniem.

W oparciu o wnikliwe badanie potrzeb zamawiającego tworzymy rozwiązania szyte na miarę. Świadczymy usługi analityczne oraz wspieramy klienta już na etapie koncepcyjnym. Uzgadniamy wymagania funkcjonalne, a także nasi specjaliści od „User experience” oraz interfejsu graficznego aplikacji dbają o przygotowanie wyglądu systemu.

Kolejnym etapem jest zbudowanie oprogramowania, jego testy, wdrożenie oraz optymalizacja i wsparcie powdrożeniowe. Wykonane przez nas rozwiązanie możemy dostarczyć wraz z dostosowaną do jego prawidłowej pracy infrastrukturą oraz oprogramowaniem.

@2020 MPED Wszelkie prawa zastrzeżone

tlo uslugi utrzymanie i rozwoj
utrzymanie i rozwoj

Rozwój i utrzymanie systemów IT

Świadczymy usługi stałego wsparcia, utrzymania oraz rozwoju systemów biznesowych. Monitorujemy oprogramowanie, śledzimy trendy w branżach związanych z aplikacjami, nad którymi sprawujemy pieczę i na tej podstawie doradzamy naszym klientom zmiany funkcjonalne oraz infrastrukturalne. Przygotowujemy poprawki, modyfikacje i nowe wydania oprogramowania w reakcji na zmiany oraz incydenty zgłoszone do nas przez naszych klientów. Świadczmy asystę techniczną 24/7/365, dbamy o szybką identyfikację oraz naprawę oprogramowania. Na wykonane przez nas poprawki oraz modyfikacje udzielamy gwarancji.

Świadczymy usługi stałego wsparcia, utrzymania oraz rozwoju systemów biznesowych. Monitorujemy oprogramowanie, śledzimy trendy w branżach związanych z aplikacjami, nad którymi sprawujemy pieczę i na tej podstawie doradzamy naszym klientom zmiany funkcjonalne oraz infrastrukturalne.

Przygotowujemy poprawki, modyfikacje i nowe wydania oprogramowania w reakcji na zmiany oraz incydenty zgłoszone do nas przez naszych klientów. Świadczmy asystę techniczną 24/7/365, dbamy o szybką identyfikację oraz naprawę oprogramowania. Na wykonane przez nas poprawki oraz modyfikacje udzielamy gwarancji.

tlo aplikacje mobilne
aplikacje mobilne

Rozwiązania mobline

Usługa polega na tworzeniu nowej natywnej aplikacji mobilnej zgodnej z wymaganiami zamawiającego na jedną lub więcej platform mobilnych takich jak: Apple iOS, Google Android czy Microsoft Windows. Tworzone przez nas oprogramowanie jest zgodne z wymaganiami stawianymi przez sklepy z aplikacjami, do których jest ono wdrażane w ostatniej fazie projektu. Przy tworzeniu aplikacji mobilnych korzystamy z możliwości, jakie daje platforma Xamarin. W oparciu o jednolity zestaw narzędzi programistycznych opracowujemy jeden projekt, dostosowany do wszystkich platform mobilnych, w tym desktop Windows, którego utrzymanie jest dużo prostsze.

Usługa polega na tworzeniu nowej natywnej aplikacji mobilnej zgodnej z wymaganiami zamawiającego na jedną lub więcej platform mobilnych takich jak: Apple iOS, Google Android czy Microsoft Windows. Tworzone przez nas oprogramowanie jest zgodne z wymaganiami stawianymi przez sklepy z aplikacjami, do których jest ono wdrażane w ostatniej fazie projektu.

Przy tworzeniu aplikacji mobilnych korzystamy z możliwości, jakie daje platforma Xamarin. W oparciu o jednolity zestaw narzędzi programistycznych opracowujemy jeden projekt, dostosowany do wszystkich platform mobilnych, w tym desktop Windows, którego utrzymanie jest dużo prostsze.

tlo strony www
strony www

Strony internetowe i działania SEO

Tworzymy nowoczesne aplikacje i strony internetowe. Nasze rozwiązania wyróżnia dbałość o detale, zarówno pod kątem dopracowania wyglądu strony, jak i jej funkcjonalności. Przykładamy dużą wagę do tego, aby tworzone przez nas oprogramowanie działało szybko i niezawodnie. Zapewniamy również wsparcie dla takich technologii jak hosting w chmurze w oparciu o Microsoft Azure, Amazon Elastic Compute Cloud czy Google Cloud.

Tworzymy nowoczesne aplikacje i strony internetowe. Nasze rozwiązania wyróżnia dbałość o detale, zarówno pod kątem dopracowania wyglądu strony, jak i jej funkcjonalności. Przykładamy dużą wagę do tego, aby tworzone przez nas oprogramowanie działało szybko i niezawodnie.

Zapewniamy również wsparcie dla takich technologii jak hosting w chmurze w oparciu o Microsoft Azure, Amazon Elastic Compute Cloud czy Google Cloud.

tlo gry
gry

Tworzenie systemów MR oraz gier

Zamujemy się dziedziną Mixed reality (MR) oraz tworzymy gry i wizualizacje 2D/3D z wykorzystaniem narzędzia Unity. Narzędzie Unity daje możliwość efektywnego wykonania wysokojakościowych aplikacji oraz gier 2D oraz 3D, które mogą być w prosty sposób instalowane i uruchamiane na wielu popularnych platformach.

Zamujemy się dziedziną Mixed reality (MR) oraz tworzymy gry i wizualizacje 2D/3D z wykorzystaniem narzędzia Unity. Narzędzie Unity daje możliwość efektywnego wykonania wysokojakościowych aplikacji oraz gier 2D oraz 3D, które mogą być w prosty sposób instalowane i uruchamiane na wielu popularnych platformach.

tlo portale
portale

Portale internetowe

Specjalizujemy się w tworzeniu portali internetowych typu "self-service". Mamy doświadczenie w budowaniu systemów przetwarzających dużą ilość informacji takich jak np. portale do obsługi spraw, informacyjne czy społecznościowe. Dbamy, aby tego typu rozwiązania posiadały wysoki poziom dostępności i bez problemu wyświetlały się na komputerach klasy PC oraz urządzeniach mobilnych w różnych wariantach orientacji ekranu i rozdzielczościach. Tworząc oprogramowanie, stosujemy nowoczesne technologie, w tym technologie wymiany danych między aplikacjami oraz udostępniania informacji.

Specjalizujemy się w tworzeniu portali internetowych typu "self-service". Mamy doświadczenie w budowaniu systemów przetwarzających dużą ilość informacji takich jak np. portale do obsługi spraw, informacyjne czy społecznościowe. Dbamy, aby tego typu rozwiązania posiadały wysoki poziom dostępności i bez problemu wyświetlały się na komputerach klasy PC oraz urządzeniach mobilnych w różnych wariantach orientacji ekranu i rozdzielczościach.

Tworząc oprogramowanie, stosujemy nowoczesne technologie, w tym technologie wymiany danych między aplikacjami oraz udostępniania informacji.

tlo programy dla pulpitu
programy dla pulpitu

Programy dla pulpitu

Sklepy internetowe dostosowujemy oraz wdrażamy w oparciu o platformy Prestashop lub Magento. Obie z wymienionych platform zawierają szereg zaawansowanych funkcjonalności wspomagających sprzedaż i rozliczenia w działalności e-commerce. Wdrażamy gotowe szablony interfejsu użytkownika oraz indywidualne projekty graficzne. Posiadamy doświadczenie w integracji sklepów z systemami do fakturowania, ERP czy logistycznymi.

Tworzymy wydajne oraz wysokojakościowe aplikacje okienkowe dla pulpitu systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz Linux. Aplikacje pisane przez nas pod system operacyjny Microsoft Windows budujemy w oparciu o Microsoft .NET framework natomiast aplikacje pisane pod Linux w Mono .NET framework.

Interfejs użytkownika tworzymy przy użyciu języka XAML oraz frameworka Windows Presentation Foundation lub klasycznie budując formularze WinForms.

tlo e-sklepy
e-sklepy

e-Sklepy

Sklepy internetowe dostosowujemy oraz wdrażamy w oparciu o platformy Prestashop lub Magento. Obie z wymienionych platform zawierają szereg zaawansowanych funkcjonalności wspomagających sprzedaż i rozliczenia w działalności e-commerce. Wdrażamy gotowe szablony interfejsu użytkownika oraz indywidualne projekty graficzne. Posiadamy doświadczenie w integracji sklepów z systemami do fakturowania, ERP czy logistycznymi.

Sklepy internetowe dostosowujemy oraz wdrażamy w oparciu o platformy Prestashop lub Magento. Obie z wymienionych platform zawierają szereg zaawansowanych funkcjonalności wspomagających sprzedaż i rozliczenia w działalności e-commerce.

Wdrażamy gotowe szablony interfejsu użytkownika oraz indywidualne projekty graficzne. Posiadamy doświadczenie w integracji sklepów z systemami do fakturowania, ERP czy logistycznymi.