Nasze referencje

TELDOC

telDoc to nowoczesna platforma oferująca kompleksową opiekę medyczną skoncentrowaną na Tobie i Twoim dobrostanie fizycznym i psychicznym.

Coface

Coface w Polsce, lider w dziedzinie zarządzania należnościami.
Dzięki ponad 75-letniemu doświadczeniu i rozbudowanej międzynarodowej sieci, Coface jest liderem rynku ubezpieczeń należności i zarządzania ryzykiem.

 

PGM Automotive

PGM Automotive Sp. z o.o. to konsorcjum firm zorientowanych na eksport produktów, pochodzących od renomowanych polskich producentów samochodów. Ich współpraca opiera się na synergiach produktowych, umożliwiając im odzyskanie odległych i trudnych rynków – ze specjalnością Afryki i Bliskiego Wschodu. Produkty marki „PGM Automotive” zostały opracowane zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi, zgodnie z międzynarodowymi standardami IAFT 16949 oraz ISO9001.

eNorton – aplikacje mobilne

Otrzymaliśmy referencje do aplikacji mobilnej na telefony i tablety z systemem Google Android (wersja 2.3 i wyższa) oraz Apple iOS (wersja 6.1 i wyższa) o nazwie eNorton. Umożliwia przeglądanie szerokiej gamy produktów Norton w terenie oraz zapewnia szybką i łatwą w użyciu funkcję wyszukiwania. Wdrożenie obejmuje również informację o firmie oraz mapę punktów sprzedaży.
 

Hackett Hamilton Sp. z o.o. 

Hackett Hamilton to agencja kreatywna, która pomaga firmom budować marki przy optymalnych strategiach działań marketingowych. Realizuje kompleksowe zadania ATL, BTL, Digital, Mobile, Event, Outdoor i CI.
 
Saint-Gobain
Saint-Gobain – francuski koncern produkujący szkło, tworzywa sztuczne, gips, wełnę izolacyjną, chemię budowlaną itp. Dystrybuuje swoje materiały poprzez sieć magazynów dla rynku ciepłowniczego, sanitarnego, armatury oraz budowlano-remontowego. Grupa Saint-Gobain zajmuje dziesiąte miejsce wśród największych francuskich firm; jest notowana na paryskiej giełdzie papierów wartościowych i wchodzi w skład indeksu CAC 40. Firma produkuje największe ilości materiałów izolacyjnych na świecie; na rynku europejskim jest liderem w produkcji szkła.
 

Roulunds Braking

Roulunds Braking to firma specjalizująca się w produkcji podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego. Od 2003 roku Roulunds Braking działa w ramach amerykańskiej grupy MAT Holdings. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy w produkcji okładzin ciernych klocki i tarcze hamulcowe Roulunds Braking przeznaczone do samochodów osobowych i dostawczych charakteryzują się trwałością i niezawodnością.
 

Fomar Friction

Fomar Friction – producent klocków, okładzin i tarcz hamulcowych do samochodów osobowych, towarowych i użytkowych. Fomar Friction działa na rynku komponentów układów hamulcowych od kilkudziesięciu lat. W swojej ofercie posiada części do samochodów osobowych, użytkowych i towarowych. Jako producent zajmujemy się produkcją klocków, tarcz, szczęk i okładzin hamulcowych.