List referencyjny od Inter Partner Assistance Polska SA

Inter Partner Assistance Polska SA jest liderem polskiej branży assistance. Współpracuje z renomowanymi Partnerami rynkowymi, m.in. ubezpieczycielami, bankami, firmami leasingowymi i CFM. Z przyjemnością zamieszczamy referencje, które otrzymaliśmy za zrealizowanie projektów.

referencja IPA

@2020 MPED Wszelkie prawa zastrzeżone

List referencyjny za aplikacje mobilne eNorton

Otrzymaliśmy referencje za stworzenie aplikacji mobilnej na telefony i tablety z systemami Google Android (od wersji 2.3) oraz Apple iOS (od wersji 6.1) o nazwie eNorton. Umożliwia ona przeglądanie rozbudowanego katalogu produktów marki Norton w terenie oraz pozwala na ich proste i szybkie wyszukiwanie. Realizacja zawiera także informacje o firmie wraz z mapą punktów sprzedaży.
referencja enorton

Hackett Hamilton Sp. z o.o. - Aplikacja KINO+

Hackett Hamilton to agencja kreatywna, która pomaga firmom budować marki poprzez optymalną strategię marketingowych działań. Realizuje kompleksowe zlecenia w zakresie ATL, BTL, Digital, Mobile, Event, Outdoor, CI. Obok prezentujemy referencje, jakie otrzymaliśmy za: -aplikację mobilną pozwalającą na zakup biletu kinowego poprzez interaktywny plakat oparty o hardware Samsung oraz aplikację HTML5 uruchomioną lokalnie w trybie KIOSK. -aplikację finalizującą zakupu biletu do kina. Głównym jej zadaniem jest rozpoznanie kodu QR wyświetlonego na interaktywnym plakacie i przeniesienie informacji o zamówieniu do telefonu osoby kupującej bilet. Realizacje były prezentowane na targach Samsung Innovation Days w dniach 21-22 maja 2014 roku i spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem.
referencja kino

Hackett Hamilton Sp. z o.o. - Gry multimedialne

Hackett Hamilton to agencja kreatywna, która pomaga firmom budować marki poprzez optymalną strategię marketingowych działań. Realizuje kompleksowe zlecenia w zakresie ATL, BTL, Digital, Mobile, Event, Outdoor, CI. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami dotyczącymi aplikacji internetowej służącej do prezentacji produktów na dotykowym stoliku oraz ich szczegółów na naściennym ekranie zbudowanym z 9 monitorów. Do stworzenie rozwiązania wykorzystaliśmy zaawansowaną technologię WebSocket oraz Google Chrome WebRTC do przesyłania obrazów ze stolika dotykowego 1 do 1.
referencja hackett hamilton

Hackett Hamilton Sp. z o.o. - Aplikacja do prezentacji produktów

Hackett Hamilton to agencja kreatywna, która pomaga firmom budować marki poprzez optymalną strategię marketingowych działań. Realizuje kompleksowe zlecenia w zakresie ATL, BTL, Digital, Mobile, Event, Outdoor, CI. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami dotyczącymi aplikacji internetowej służącej do prezentacji produktów na dotykowym stoliku oraz ich szczegółów na naściennym ekranie zbudowanym z 9 monitorów. Do stworzenie rozwiązania wykorzystaliśmy zaawansowaną technologię WebSocket oraz Google Chrome WebRTC do przesyłania obrazów ze stolika dotykowego 1 do 1. Oprogramowanie było prezentowane na targach Samsung Innovation Days w dniach 21-22 maja 2014 roku pokazując produkty firmy Apart oraz Nissan. Przedstawione rozwiązanie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem osób odwiedzających stoisko.
referencja hackett hamilton prezentacja produktów

Brightness Sp. z o.o.

Brightness to firma zajmująca się marketingiem inwestycji deweloperskich od 2005 roku. Stosując innowacyjne rozwiązania i współpracując ze sprawdzonymi dostawcami oferuje kompleksową obsługę w zakresie realizacji kampanii marketingowych dla branży nieruchomości. Miło nam zamieścić referencje za zrealizowanie projektu Vbaner, obejmującego wykonanie strony ze sklepem internetowym. Za pomocą zaawansowanego kreatora klienci mogą samodzielnie stworzyć przestrzenną reklamę nieruchomości, która jest odporna na wszystkie czynniki atmosferyczne oraz łatwa i szybka w montażu.
referencja brightness

Inter Partner Assistance Polska SA

Inter Partner Assistance Polska SA jest liderem polskiej branży assistance. Współpracuje z renomowanymi Partnerami rynkowymi, m.in. ubezpieczycielami, bankami, firmami leasingowymi i CFM. Z przyjemnością zamieszczamy referencje za zrealizowany projekt Argus dotyczący stworzenia aplikacji internetowej dla usługodawców, która służy do raportowania wykonanych usług assistance drogowego oraz medycznego. Ponadto aplikacja umożliwia dokonywanie rozliczeń w oparciu o moduł bilingowy.
referencja Inter Partner Assistance Polska SA

Sheepla S.A.

Sheepla S.A. to firma z branży logistycznej, która oferuje niezależne narzędzie do nadawania oraz monitorowania przesyłek kurierskich. Prezentujemy referencje jakie dostaliśmy w związku z naszą współpracą dotyczącą rozwoju platformy Sheepla w latach 2011-2014.
referencja sheepla

Inter Partner Assistance Polska SA

Inter Partner Assistance Polska SA jest liderem polskiej branży assistance. Współpracuje z renomowanymi Partnerami rynkowymi, m.in. ubezpieczycielami, bankami, firmami leasingowymi i CFM. Z przyjemnością zamieszczamy referencje za zrealizowany projekt Smart Assistance dotyczący stworzenia aplikacji mobilnej, która wspomaga osobę ubezpieczoną w uzyskaniu szybkiej pomocy lub zasięgnięcia informacji nt. zakupionych usług assistance.
referencja Inter Partner Assistance Polska SA

ITEON.PL

ITEON.PL to firma tworząca oprogramowanie w C# i .NET. Głównie aplikacje webowe, desktop-owe pozwalające na usprawnienie pracy przedsiębiorstwa.
referencja ITEON

Nowyadres S.A.

Spółka akcyjna Nowy Adres to doświadczony dostawca profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości jak: targi, konferencje, badania rynku, wydawnictwa branżowe oraz tematyczne portale internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami jakie otrzymaliśmy od klienta za świadczoną obsługę programistyczną portalu nowyadres.pl
referencje nowy adres

ENFACE: Paweł Kieżyński

W związku z zajęciem II miejsca w konkursie Microsoft „Twoja firma Twoja szansa na sukces” na najlepszą aplikację biznesową mieliśmy przyjemność udzielenia wywiadu dla magazynu COMPUTERWORLD. Zapraszamy do zapoznania się z tym artykułem dotyczącym innowacyjnych rozwiązań w służbie medycznej, w tym naszego produktu – Karty Pacjenta.
wywiad enface

Microsoft

Nasza firma zdobyła drugie miejsce w prestiżowym konkursie Microsoft „Twoja firma, Twoja szansa na sukces”. W finale przedstawiliśmy nasz produkt - Kartę Pacjenta, która zyskała uznanie jury. To wyróżnienie dało nam jeszcze więcej wiary i siły do pracy nad platformą.
referencje konkurs Microsoft